Kumaş

Bordo Grubu olarak temel üretim faaliyetlerimizi uzun yıllara dayanan deneyimimizle geliştiriyoruz. Örme kumaş üretimi için büyük endüstriyel kapasitemizi yeni nesil tekstil teknolojileri ile birleştiriyoruz.

Örgü kumaş üretimindeki bilgimiz ve deneyimimiz, örme kumaş üreticileri arasında önemli bir yer edinmemizi sağladı. Bu çerçevede yüksek kalitede örme kumaş üretimi yapıyoruz. Kullandığımız üstün teknolojiler ve Ar-Ge gücümüz sayesinde organik pamuk, recycle, doğal ipek, kaşmir, yün, keten, bambu, kapok gibi doğal ve sürdürülebilir kumaşların yanı sıra viskon, modal, floş, tencel, polyamid, polyester ve bütün bunların lycralı karışımlarından oluşan örme kumaşlarda uzmanlaştık. Özellikle Sports wear, Outdoor ve Casual wear tarzlarında ve Jakar kumaş üretiminde orta üst ve üst segment küresel markalar için aranılan bir kumaş tedarikçisi haline geldik.

Yuvarlak örme ve jakar makineleri gibi ileri teknoloji ürünü makinelerin bulunduğu geniş makine parkurumuzda her türlü örme kumaş üretimi gerçekleştirebiliyoruz. Yeni nesil üretim bantlarımızda pazarda ihtiyaç duyulan her türlü örme kumaş taleplerini karşılayabiliyoruz. Koleksiyonlarımızı tasarlamadan önce sezonluk moda eğilimlerini takip ediyoruz ve yeni renkler ve farklı kalite skalaları oluşturuyoruz. Koleksiyonlarımızda her sezon yeni kumaş kaliteleri ve renkleri geliştiriyoruz. Müşteri talepleri doğrultusunda geçmiş sezonlara ait kalite ve renklerin üretimini de gerçekleştirebiliyoruz.

Müşterilerimizle yakın çalışma modelimiz sayesinde taleplere uygun olarak maliyet veya ihtiyaç bazlı özel tasarımlar, yeni renkler ve özel koleksiyonlar geliştirebilmekteyiz. Klasik kumaş kalitelerinden elegant tasarımlara, modern ve farklı çizgilerdeki tasarımlardan, limited edition üretimlere kadar uzanan yelpazede tecrübemizi kaliteli örme kumaşlara dönüştürüyoruz.

Bordo Grubu’nun sürekli geliştirilen kumaş koleksiyonları;
• Nanoteknolojik ve fonksiyoneldir.
• Yüksek kaliteli elyaflardır.
• Rahat ve konforludur.
• Yumuşak dokuludur.
• Mükemmel uyumludur.
• Markalara değer katacak kalitededir.
• Moda trendlerine uygun renklerdedir.
• Uluslararası kabul standartlarının üstündedir.
• Bağımsız testlere tabi tutulur.

Bordo Grubu olarak 50 yılı aşkın süredir müşterilerimizin bizlere ve kumaş kalitelerimize duydukları güveni en büyük güvencemiz olarak görüyor ve bu bilinçle yolumuza devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar bize güvenen, bizimle çalışan ve bizleri iş ortakları olarak gören müşterilerimize ve onların değerli yöneticilerine teşekkür ediyoruz.