Organic Textile

Organic Textile, 2007 yılında pazardaki nitelikli kumaş ihtiyacını göz önünde bulundurarak özellikle jakar kumaşlar konusunda branşlaşmış olarak doğan bir şirkettir.

Şirket, alınan bu stratejik kararla kısa süre içinde elektronik örme jakar kumaşlar ile pazarda trend ve standart belirleyici bir konuma yükselmiştir.

Organic Textile, yalın yönetim ilkeleri çerçevesinde Avrupa ülkeleri markalarına, Amerika ve Rusya’nın önde gelen global markalarına doğa dostu, jakarlı örme kumaş imalatı yapmaktadır.

“Sıfır hata” prensibi ile üretim yapan şirket, üretim süreçlerini yeni nesil çevreci tekniklerle kurgulamaktadır.

Organic Textile, kalite anlayışı ve sürekli yenilenen makine ve teknoloji yatırımları ile de rakiplerinin bir adım önüne geçmiş, seçkin tasarım ekibinin titiz çalışmalarıyla oluşturulan koleksiyonlar ile küresel markaların vazgeçilmez jakar kumaş tedarikçisi olmaya devam etmekte ve halen sektöre öncü ve örnek olma hedefini sürdürmektedir.

Yenilikçi

Organic Textile, yenilikçi bir vizyonla yola çıkmıştır. Jakar kumaş ürünlerde rekabet üstünlüğü vardır. Her türlü yenilikçi fikrin savunucusudur.

Teknoloji

Çevreci ve geri dönüştürülebilir jakar kumaş sektöründe yeni teknolojilere yatırım yapan Organic Textile, teknolojiyi kullanarak büyümeye devam etmektedir. Teknolojik çözümlerle jakar kumaşlarda sektörün ilham kaynağı haline gelmiştir.

Verimli

Sektörde güvenli ve sağlam adımlarla ilerleyen Organic Textile, hızlı ve verimli çalışma prensibi ile başarılarına yeni başarılar eklemektedir. Motivasyonu yüksek ve uzman bir ekiple iş ortaklarına en organik çözümler sunmaktadır!

Girişimci

Organic Textile, temelde cesur bir girişimin sonucudur. Başarısında, grubun girişimci ruhunun önemli bir etkisi vardır. Alışılmışın dışında girişimlerle gücüne güç katmaktadır.

Değerli

Organic Textile, kadrosuna, iş ortaklarına ve son tüketicilere değer vermektedir. Her şeyden önce odağına insanı koymaktadır. Hedeflerine ulaşmak için sürekli ürettiği değerlerden faydalanmaktadır.