Hazır Giyim

Moda endüstrisi bilindiği gibi yaşayan bir sektördür ve buna bağlı olarak hazır giyim imalat sanayisi de sürekli kendini, teknolojisini, bilgilerini yenileyerek yaşamak zorundadır. Bir Ürünün oluşturulmasından sonra bile ürünün yolculuğu hiç bitmez ve giyildikçe doğallaşan, değer alan ve son tüketici için vazgeçilemez olan bir parça haline gelir. Bu yüzden biz Bordo Grubu olarak müşterilerimize ve doğal olarak son tüketiciye en iyi, en kaliteli, en şık tasarıma sahip ürünü hakkı olan en rekabetçi fiyatla sunmak için çalışıyoruz.
Bordo Grubu müşterilerine en özel ve kaliteli ürünleri sunmaya devam etmek için kendisine iddialı bir hedef koymuştur; “Müşterilerinin beklentilerinin ötesine geçmek, onlardan bir adım önde yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmek.”
Bordo Grubu, ağırlıklı yerel olmak üzere global arz kaynaklarını da kullanarak, alanında en yetenekli ve uzman iplik, boya, makine, aksesuar, metal, dar dokuma, baskı/nakış gibi tedarikçiler ile interaktif bir çalışma modeli geliştirmiş ve buralardan da beslenerek müşterilerine sürekli yeni ve yenilenen kumaşlar, tasarımlar ve kapsül koleksiyonlar sunmaktadır.
Bordo Grubu’nun uzman ve kreatif teknik ekipleri, özel tasarım iplik, kumaş örgü, özel apre işlemleri, teknik tekstildeki gelişmeleri, baskı ve yıkama trendlerini yakından takip etmek amacıyla, dünyanın önde gelen iplik, kimyasal ve makine firmalarıyla yakın çalışmakta ve moda endüstrisi için yeni olabilecek her şeyi tasarımlarıyla buluşturmaktadır.

Bordo Grubu Hazır Giyim Üretimi;

• LEED PLATINUM sertifikalı yeşil fabrikasında üretiyor
• BSCI A Level sosyal uygunluk onayı vardır
• İstanbul ve Düzce’de toplamda 60.000 m2 kapalı alana sahip kendi tesislerinde üretiyor
• Üretimden tamamen bağımsız çok güçlü bir koleksiyon kapasitesi ve kadrosu vardır
• Grup içerisinde kendi kumaş firmasının da olmasının avantajı ile hızlı termin verebilmektedir.
• Makine ve teknoloji yatırımları çok güçlü ve günceldir.

Doğal kaynaklara, insana ve çevreye minimum etki prensibi ile ürettiğimiz ürünleri dünyanın her köşesinde onu severek giyen bir son tüketicinin üzerinde görmemiz ise bize kalan mutluluk ve motivasyondur.