Kurumsal

Bordo Grubu, 1968 yılında ailenin birinci kuşağının tekstil sektörüne girmesi ile kurulmuş ve bugün ailenin üçüncü kuşağının yönetiminde geleceğe emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Grup, nesilden nesile devredilen bilgi, tecrübe ve erdemler sayesinde bugün dünyada saygın bir yer edinmiştir. Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Bordo Grubu, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Bordo Grubu’nun hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Bordo Grubu, yılların verdiği tecrübeleri başarıları ile taçlandırmıştır. “Güven” ve “Vefa” kavramlarını prensiplerinin odağına alarak, müşteri odaklı iş süreçlerine önem vermektedir. “Kurumsal yurttaşlık” bilinciyle hareket eden grup, sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almaktadır.

Bordo Grubu, İstanbul’da 50 bin metrekare, Düzce’de ise 10 bin metrekare kapalı alanı bulunan fabrikalarında yeni nesil çevreci sistemlerle üretim yapmaktadır.

Çevre ve sağlık dostu ürün sunma bakımından dünyanın en prestijli sertifikalarına sahiptir. Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin tamamına ve ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zellanda gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Dünya ölçeğinde saygın ve güvenilir bir kurum haline gelen Bordo Grubu, yeni ve yenilikçi yatırımlarla odağına aldığı sektörlerde büyümeye devam etmektedir.

Kurumsal Politikamız

Bordo Grubu olarak kurumsal politikamızı, “çok çalışmak, durmadan çalışmak, hep çalışmak” temelinde kurguladık. Bazen her zaman çalışmak yetmedi. Bu sebeple sürekliliği olan dinamik bir iş yapısı kurduk.

Teknoloji, inovasyon, akıl ve duyguları harmanlayan bir yaklaşım benimsedik. Geçmişe dayanan tecrübemizi yenilikçi ve profesyonel kadromuzla harmanlayarak, sektörde vizyoner bir perspektif sunuyoruz.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, ailemizin bir parçasıdır. Bize güç katan değerleri kusursuz hizmet anlayışı ile ailemizle paylaşıyoruz. Geleneksel ve modern değerlerden ilham alarak geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla faaliyet gösterdiğimiz tekstil ve hazır giyim sektörlerinde bize özgü bir vizyon katıyoruz.

İnsanlardan ilham alıyoruz. Bu sebeple her insana ve her duyguya yakın bir yerde duruyoruz. Ürünlerimizde insana ve doğaya odaklanıyoruz. Hedeflerimize ulaşarak misyonumuzu yerine getirmek için insana ve doğaya değer veriyor, onları önceliyoruz.

Sektörde cesur ve güçlü adımlarla ilerliyoruz. Başarılarımızı yeterli görmüyor, yeni başarılar peşinde koşuyoruz. Bize güvenen herkese değer veriyor, bu güvene layık olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Milli ve manevi değerlere saygılıyız, yerli üretimi destekliyoruz, sektörlerin etik değerlerini benimsiyoruz, rakiplerimize saygı duyuyoruz ve hiçbir rakibimizi küçümsemiyoruz.

Moda endüstrisinin yeni düzeninde biz de varız!

Sağlam temeller üzerine kurulan başarılı geçmişimizi çağa uygun ve yenilikçi bir anlayışla harmanlayarak, geleceğe yürümekteyiz.

Alanında uzman bir kadro ile sürdürülebilir, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımımızla iş ortaklarımıza yeni ufuklar açıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde vizyoner politikalarımızla kalite, istikrar ve güven kavramlarını içselleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti, ulaşılabilirlik ve geri bildirim odak noktamızdır. Sektördeki prensipli duruşumuzla iş ortaklarımıza ve son tüketicilere maksimum güven veriyoruz.

Üretim, bizim aşkımızdır. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim süreçlerimizle kaliteli ürün sunmak asıl işimizdir.

Çevreye saygı, kurumsal prensibimizdir. Tüm üretim aşamalarında çevre dostu sistemler ve prosesler kullanmaktayız. Çevre temalı sosyal projelerinde azami ölçüde yer almaktayız.

Yenilikçilikte sürekliliği benimseyerek, sektörlerimizle ilgili gelişmeleri yakın takip etmekteyiz. Ar-Ge faaliyetlerimizle yenilikçi perspektifi korumaktayız.

Bordo Grubu, sadece ticari bir işletme olmaktan öte, hem çalışanlarına hem de tüm insanlara değer katma hedefinde olan bir yapılanmadır.

Moda endüstrisinin kalbinde yer alan Bordo Grubu, moda aşkıdır.

Değerlerimiz

Yenilikçilik

Bize göre hayal gücü, doğuştan insana bahşedilen bir hazinedir. Bu hazineyi nasıl koruduğunuz ise çok önemlidir. Biz bu değerli hayal gücümüzü canlı tutan yeni ve taze olan her şey olarak görüyoruz. Bu esaslara dayalı olarak müşterilerimiz için yeni fırsatlar doğuran ve rekabet üstünlüğü sağlayan her türlü orijinal ve yenilikçi fikirlerin daimi savunucusuyuz.

Yüksek Teknoloji

Teknolojiye yatırım yapmakla kalmıyor, büyümeye giden yolun teknolojiyi ileri taşımaktan geçtiğine inanıyoruz. Bizim için teknoloji, değişimin beraberinde getirdiği bir zorunluluk değil, yolumuzu aydınlatan bir ışık. O aydınlık yolda geliştirdiğimiz, müşterilerimize özel yenilikçi çözümlerimizle sektörümüze de ilham kaynağı oluyoruz.

Yapıcı Tutum

Kendimize güveniyor ve hiçbir zaman pes etmiyoruz. Bu sayede altından kalkamayacağımız zorluk yok. Yaptığımız her işte başarılı olmamızı hızlı ve verimli çalışmamıza ve başarıya duyduğumuz güçlü arzuya borçluyuz. Motivasyonu yüksek, tutkulu ve yapıcı bir ekip olarak mutlaka en iyi çözümü sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Girişimcilik

Başarımızın temelinde, sürekli yeni fikirler bulma becerimiz ve iş süreçlerimizin her aşamasında yaratıcı fikirlere yaptığımız yatırım var. Bu yepyeni bir çözüm, ürün ya da hizmet olabilir. Alışılmışın dışında bakış açılarına ve cesur girişimlere duyduğumuz inanç, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de gücümüze güç katıyor.

Sağduyu

Bizim için müşterilerimiz her şeyden önce gelir. Onlara ve başarılarına ne kadar saygı duyuyorsak, aynısını topluma ve çevreye duyuyor, etik değerleri vazgeçilmez görüyoruz. Sağduyu sahibi ve attığımız her adımın sorumluluğunu bilen bir kurum olarak, sürdürülebilir bir geleceğin ancak bu sayede mümkün olduğuna inanıyoruz.

İnsana Değer

Müşterimiz, çalışma arkadaşımız ya da yolda karşılaştığımız herhangi biri; fark etmez. Bizim için insan her şeyden önce gelir. Değer yaratabilmek ve hedeflerimize ulaşmak için en değerli yapıtaşımız insan. Bize göre samimiyet, her kapıyı açan altın bir anahtar ve biz o anahtara sahip olduğumuz için çok şanslıyız.