×

Şirketler

BORDO GRUBU

1968 yılında ailenin birinci kuşağı Yeşildirek Sigorta Han’da kısıtlı imkânlar ve zor şartlar altında birkaç eski yuvarlak örme makinası ile sektöre girmiş ve böylece uzun yolculuğun ilk adımı atılmıştır. 1970’lerin Türkiye’sinin zor şartları, 80’li yılların heyecanı ve koşuşturması, 90’lı yılların ihracat atılımları derken bugün Türkiye’nin ilk 500 ihracat firması içerisinde ve kendi sektöründe ilk 20 ihracat firması içerisinde olan Bordo Grubuna gelinmiştir.

40 yılı aşkın kökü ve tecrübesi ile Bordo Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği, itibarı, sözüne güvenilen firma olmayı ve vefayı merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmiştir ve gelişmeye devam etmektedir.

Bugün ise Bordo Grubu, Tekstil, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bordo Grubu bütün çalışanları ve şirketleri ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek ürün kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Bordo Grubu, şirketlerinin değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.Lütfen iletişime geçmek istediğiniz firmamızı seçiniz.